Szczepieniowi ludobójcy zaczynają się spieszyć

2012-09-16 22:48:40, komentarzy: 0

 

Ten tytuł nie jest pomyłką – ludzi promujących szczepienia należy nazywać ludobójcami. Jest wystarczająco wiele dowodów na to, że szczepionki są wykorzystywanie do okaleczania ludzi, w tym małych dzieci. Szczepionki są bronią biologiczną, jedną z najbardziej skutecznych metod depopulacji. Na tym blogu zawarliśmy szereg artykułów i innych dokumentów, które będą mogły być wykorzystane w procesach kryminalnych i cywilnych przeciwko ludziom, którzy chcą wymordować nasz naród.  

Polacy nie chcą się szczepić, dlatego mordercy w Sejmie i rządzie znowelizowali ustawę o chorobach zakaźnych w taki sposób, że stała się ona faszystowskim programem ludobójstwa, całkowicie niezgodnym z Konstytucją RP oraz prawem międzynarodowym.
Nie łudźmy się, ludobójcy chcą wykorzystać tę ustawę do masakry na naszym narodzie pod pozorem ochrony naszego zdrowia. Będą mieć do pomocy sztucznie skonstruowane wirusy, podobnie jak podczas fałszywej pandemii w 2009 roku. Jednak ich najważniejszą bronią są media.

My się jednak bronimy, informacja o planowanym ludobójstwie szczepionkowym już się wydostała, m.in. dzięki takim osobom jak Jane Burgermeister czy Eliza Walczak, która podczas komisji senackiej kilkoma słowami podsumowała działania morderców sejmowych.

Nie powinniśmy tym ludziom popuścić, pamiętajmy, że ich działania skierowane są na wyniszczenie naszego narodu, na okaleczenie naszych dzieci, na depopulację. Są to bądź psychopaci, bądź skorumpowani urzędnicy państwowi. Takich ludzi należy ukarać, tak jak zbrodniarzy nazistowskich – w międzynarodowym trybunale. Zatem zbierajmy dowody na ich zbrodnie, nie mogą sięczuć bezkarnie w swych ludobójczych działaniach.
Dotyczy to zresztą nie tylko agentów ludobójczych korporacji działających na terenie Polski, ale także innych krajów. Nie wątpię, że ludzkość uwolni się od tej prawdziwej zarazy – satanistycznych ludobójców.
Poniżej kilka bieżących informacji nt. szczepień.

Szczepienia grypy
Prof. D.M. Majewska

Warto się zapoznać z załączonymi tekstami dra Jaśkowskiego nt. szczepień (poniżej). Ze swej strony dodam, że kilka dni temu kanadyjscy naukowcy ogłosili na konferencji wyniki swych badań, które dowodzą, że szczepienia „przeciw grypowe” w istocie rozprzestrzeniają grypę. Tak było w przypadku tzw. „pandemii świńskiej grypy”. Zjawisko to zauważono w wielu krajach, nie tylko w Kanadzie i zaobserwowało je wiele indywidualnych osób, że osoby szczepione zazwyczaj częściej i ciężej chorują na grypę.. Natomiast dane z bazy VAERS pokazują, że szczepionki „przeciw grypowe” stosowane od r. 2009 są coraz bardziej zabójcze.

Tak więc, kto chce zachorować na „pandemiczną” grypę, ten niech biegnie się zaszczepić, za czym stale agitują kartele farmaceutyczne i ich agenci w mediach – ostatnio codziennie w GW.

Zgony po szczepieniach „przeciw grypowych” zarejestrowane w USA w bazie VAERS w poszczególnych latach. To tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych przypadków, wiec te liczby powinno się pomnożyć przez ok. 20.

Artykuły dr Jaśkowskiego:

Nasilenie kampanii proszczepiennej
Prof. D.M. Majewska

Nietrudno zauważyć, że ostatnio bardzo nasila się agresywna medialna propaganda proszczepienna. Nie dzieje się to bez przyczyny. Na całym świecie rośnie świadomość okaleczeń i zgonów spowodowanych przez masowe, toksyczne szczepienia. Tego nie da się już ukryć, jest to widoczne na każdym kroku, w każdej rodzinie, w każdej społeczności, w każdym narodzie, i w skali globalnej. To powoduje nasilający się opór przeciw szczepieniom i utratę części wielomiliardowych zysków karteli farmaceutycznych. I to właśnie jest przyczyną coraz agresywniejszej proszczepiennej kampanii propagandowej w korporacyjnych mediach. Praktycznie jednogłośne przegłosowanie w Polsce ustawy o przymusie szczepień, jakiej nie ma w żadnym cywilizowanym kraju, ma te same korzenie. Hańbą jest, że uczestniczyli w tym prawie wszyscy polscy politycy, co najprawdopodobniej wynika z ich przerażającej ignorancji, bo – jak przyznała pewna pani poseł – posłowie prawie nigdy nie czytają ustaw, które podpisują.

Co można zrobić w tej sytuacji? Najważniejsza jest dziś samopomoc i samoedukacja rodzicielska: czyli, przekazywanie sobie wzajemnie niezależnych informacji o szczepieniach oraz motywowanie rodziców do oświecania się w kwestii szczepień i chorób zakaźnych, aby mogli podejmować świadome, przemyślane decyzje. Rodzice, którzy nie chcą szczepić swych dzieci lub wybierają indywidualne programy szczepień powinni stworzyć silny ruch oporu przeciw przymusowi szczepień.

Wolność wyboru szczepień (i innych zabiegów medycznych) jest podstawowym prawem człowieka, które gwarantują nam Konstytucja oraz konwencje UE i międzynarodowe. Ustawa, która godzi w te naturalne i konstytucyjne prawa człowieka powinna być ignorowana. Nikt nie powinien się godzić na poświęcenie życia czy zdrowia własnego lub swego dziecka w imię prawa stworzonego przez wąską grupę interesów dla własnych zysków.

Każdy rząd posługiwał się propagandą, jako narzędziem kontroli społecznej i propaganda proszczepienna nie różni się w swych celach od politycznej czy handlowej. Wbrew temu, co ona głosi, masowe, przymusowe szczepienia nie służą ochronie zdrowia społecznego, tylko gigantycznym zyskom karteli farmaceutycznych. W krajach Europy Zachodniej nie ma przymusu szczepień i szczycą się one co najmniej dwa razy mniejszą umieralnością niemowląt, znacznie lepszym ogólnym zdrowiem dzieci i większym przyrostem naturalnym niż Polska. Badania potwierdziły, że im więcej stosuje się szczepień, tym większa jest umieralność niemowląt i starszych dzieci. To są najlepsze dowody, że przymusowe szczepienia są szkodliwe dla zdrowia publicznego i NIE chronią dzieci przed przedwczesną śmiercią, raczej odwrotnie. Nieszczepieni nie są żadnym zagrożeniem dla szczepionych, jeśli szczepienia są skuteczne. A jeśli nie są skuteczne, to nie mają sensu i na pewno nie powinny być obowiązkowe czy przymusowe. Wiadomo natomiast, że intensywne szczepienia niszczą i rozregulowują układ odpornościowy, który zaczyna atakować własny organizm, wywołując wiele, często tragicznych w skutkach, chorób degeneracyjnych i zgonów. Wolność szczepień nie zabiera przecież osobom, które wierzą w ich skuteczność i bezpieczeństwo, wolności szczepienia się do woli.

Na zalaczonym filmuku pokazany jest przyklad niewerbalnego autystycznego nastolatka. Takich cięzko okaleczonych przez szczepionki dzieci sa juz na swiecie miliony i miliony i ich stale przybywa, bo szczepionek przybywa. http://www.youtube.com/watch/?v=JsJ154jWRsV

„Pandemia 2009″ – przypomnienie
rabarbarek Wysłany 11.09.2012 o 02:45:

(…)  To taka niezbyt mila refleksja po znalezieniu i przeczytaniu niedawno napisanego opracowania na temat ‚ pandemii” grypy H1N1 w roku 2009. Pamietamy doskonale panike wywolana grypa , stopnie zagrozenia , punkty szczepien w sklepach, zarzadzenie niepodawania sobie rak [ nawet w kosciolach ludzie nie podawali sobie rak], przedstawiciele WHO na ekranach telewizorow z wytrzeszczem oczu , mowiacych o mozliwych milionach przypadkow smiertelnych.

Tak bylo . Dzisiaj okazuje sie , ze zadnej epidemii nie bylo , a byl to wielki , globalny test jak zachowaja sie masy ludzkie w obliczu paniki i wezwania do masowych szczepien. Dokument , ktory przedstawie , nie jest przeznaczony dla przecietnego kowalskiego , a dla sluzb zdrowia na calym swiecie i administratorow kolejnej paniki epidemicznej , ktora prawdopodobnie niedlugo zostanie wywolana przez odpowiednie sluzby pod auspicjami WHO.

2009 Grypa A/H1N1 Strategia Masowych Szczepien . Zestawienie Multinarodowe.

W 2005 roku WHO opublikowala plan gotowosci do walki z pandemia. W 2008 roku 47 krajow – czlonkow WHO przedstawilo plany narodowe na bazie planu glownego , przygotowane wedlug zroznicowanych ” potrzeb wlasnych” . W roku 2009 WHO opublikowalo poprawiona wersje planu z 2005 roku.

No i kiedy wszystko dopiete bylo na ostatni guzik nadszedl czas proby dla WHO ogloszono pandemie i zaczeto wdrazac w zycie to co dotad pozostawalo na papierze.

Tuz przed zaprogramowana epidemia przeprowdzono badania gotowosci spoleczenstw do szczepien w obliczu pandemii. Wyniki byly zachecajace , poniewaz wyniki wskazywaly , ze 70-80 procent ludzi wyrazi zgode na zaszczepienie sie . W rzeczywistosci okazalo sie , ze panika i akcja szczepionkowa zakonczyla sie kompletna klapa. Niewiele osob o tym wie , ale np. we Wloszech zaszczepilo sie ….

4 % ludnosci , w Kanadzie ok. 30 [ co jest fatalnym rezultatem biorac pod uwage bardzo agresywna polityke szczepionkowa] itd itd.

Czuje sie w dokumencie olbrzymia frustracje z powodu kleski , ktora poniosly wielkie korporacje i przemysl pro-szczepionkowy. Do akcji skierowano bowiem zastepy swiadomych i nieswiadomych swojej roli , agentow szczepionkowych , mass media, websites , hot -lines, oplakatowano miasta i wsie, wydano miliony biuletynow. Wszystko na prozno.

A kogo oskarzono o kleske? Cytat ” Sentymeny anty-szczepionkowe w mediach , glownie internetowych, wywolaly konsternacje dotyczaca bezpieczenstwa i efektywnosci szczepionek”. I stad wlasnie przyszla

Okazuje sie , ze mamy potezna bron w reku { Internet} , ktory moze pokrzyzowac plany ludobojcow. Batalia 2009 roku zakonczyla sie zwyciestwem blogerow i zdrowego rozsadku. Jednak jak wynika z dokumentu , przeciwnik nie odpuszcza i przygotowuje sie do kolejnej akcji.

Wlasnie przygotowana zostala nowa strategia masowych szczepien. Wedlug nowego planu przygotowano strategie , ktora ma zmusic spoleczenstwa do zaakceptowania szczepien. W morzu internetowym plywac beda tzw ” analitycy” [ moze juz plywaja?] , ktorych zadaniem bedzie [ jest?] identyfikowanie i neutralizacja anty-szczepionkowego ruchu.

Wedlug danych z 2009 roku , najwiekszym powodzeniem cieszylo sie administrowanie szczepionek w szkolach , wiec tam wlasnie bedzie sie prowadzilo najwieksze akcje.

Do akcji wlaczy sie poza sluzbami zdrowia , wolontariuszy i strazakow. [ ciekawe za jaka oplata ?]

Juz w 2009 roku uzywano jako punktow rozdzielnictwa PODy czyli miejsca , ktore wyznaczone byly przez FEMA jako te , ktore maja sluzyc pomoca w razie paniki , [ wojna, rozruchy, katastrofa] , Sa to np. bibloteki i koscioly [ ???] . W nowych planach uwzgedniono je rowniez.

W Kanadzie bedzie dzialal system , ktory bedzie zawieral dane o kazdym obywatelu , o tym jakie i kiedy szczepionki przyjal. Beda znali nazwiska tych , ktorzy szczepia sie , a ktorzy sa ich przeciwnikami. Jakie wprowadza metody przymusu , pozostaje tajemnica , ale moze to byc przymus finansowy .

Dokument czyta sie jak powiesc kryminalna. Tylko zakonczenia brak , poniewaz zakonczenie historii bedzie takie jakie napisza spoleczenstwa. Jedno jest pewne. Wkrotce staniemy ponownie w obliczu kolejnego ataku mafii szczepionkowo- depopulacyjnej. Testuje sie rozne ” epidemie” , kokluszu , grypy , i innych. Zbliza sie jesien , a wiec okres ” pandemiczny” . Dlatego warto przeczytac nizej podany dokument , zeby przekonac z jakim wrogiem mamy do czynienia. Wrog zaznaczyl , ze z kleski 2009 roku wyciagnal wnioski i teraz bledow juz nie popelni.

Zapomnial tylko o tym , ze masy tez sie czegos nauczyly w ciagu ostatnich lat i nie pozwola manipulowac soba . Po raz kolejny ” doly” prawdopododnie pokaza , ze baranami nie sa i dobrowolnie na rzez nie pojda !!!!.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 

Wyszukiwarka

Czym jesteśmy truci 1/3-wędliny!!!!!
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych