szczepionki na HPV

Ludobójstwo na Polakach – szczepionki na HPV

Skandal jaki został wywołany nową listą leków refundowanych świadczy o tym że Polska jest całkowicie pod panowaniem kartelu farmaceutyczno – militarno – przemysłowego.

Znając konspirację jaka się kryje za Unią Europejską i na razie tajnie działającym rządem światowym (CFR, Bilderberg, itd.) nie można mieć wątpliwości, że chodzi tu o ludobójstwo.

Nie oszukujmy się, Polska jest na celowniku wszechpotężnych ludobójców, którzy kontynuują dzieło Hitlera chcąc”wyczyścić” nasz kraj ze „słowiańskiego śmiecia”.
Czy zamierzacie się bronić, cz też jak niewinni Żydzi, pójdziecie z milczeniem do gazu?
Czy może odważycie się w końcu wyjść na ulice demonstrować przeciwko GMO, opryskom chemicznym z samolotów, zabójczym szczepionkom, nowym ludobójczym przepisom?
Totalitarna władza nie rozumie innego języka jak siła – i tę siłę należy pokazać w postaci pokojowych demonstracji. Nie łudźmy się, Polską nie rządzą już Polacy, rząd wykonuje tylko zlecenia, które płyną z Brukseli, Londynu, Tel-Awiwu i Waszyngtonu. Polskich żołnierzy wysyła się jako mięso armatnie na wojny, w których nie mamy żadnego interesu – i to jeszcze za pieniądze polskiego podatnika.
Najbardziej oczywistym przejawem ludobójstwa na Polakach, szczególnie na polskich dzieciach – co jest wynikiem diabelskiego bestialstwa, które może być porównywane tylko z mordowanie dzieci przez hitlerowców. Poniżej przedstawiam alarmujący list prof. Marii Doroty Majewskiej, na temat nowej akcji ludobójczej na Polakach.


Witam Państwa,

Francuscy lekarze żądają wycofania szczepionek HPV z użycia we Francji i Europie, argumentując, że jest ona nieskuteczna w zapobieganiu rakowi szyjki macicy, raczej działa rakotwórczo, jest przy tym silnie toksyczna i zabójcza. Ich niezależne obserwacje pokrywają się z amerykańskimi danymi w bazie VAERS. (VAERS podaje, że w USA zgłoszono 108 zgonów po tych szczepionkach, co znaczy, że mogło ich być do 10 do 100 razy więcej.)

Jeśli zostanie ona wycofana w Europie Zachodniej można oczekiwać, że producenci będą jeszcze bardziej agresywnie wymuszać szczepienia HPV w krajach Europy Wschodniej i innych biedniejszych krajach. Już dziś usilnie promuje się stosowanie tych szczepionek także u chłopców, choć nie mają oni macic, ale zarobić na nich można.

Polska ze swym totalitarnym systemem przymusowych szczepień jest idealnym poligonem doświadczalnym i źródłem zysków dla karteli farmaceutycznych. Ich ofiarami są niestety bezbronne dzieci.

 http://vactruth.com/2011/12/18/medical-doctors-hpv-vaccines/

Powikłania po szczepionkach HPV zgłoszone do VAERS w USA. (Liczby zgłoszone stanowią od 1 do 10 % wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc powinny być pomnożone przez 10 lub 100). Z danych tych widać, że podstępnie szczepi się tymi szczepionkami także niemowlęta i dzieci do 5 r życia, choć oficjalnie sa one przeznaczone dla nastolatek.
Firma Merck (producent szczepionki HPV, Gardasil/Silgard) kilka lat temu wycofała z użycia swój lek przeciwzapalny Vioxx, po tym kiedy zabił on kilkadziesiąt tysięcy osób, choć wiedziała o toksyczności tego preparatu od początku jego wprowadzania. Ile dzieci musi zabić lub trwale okaleczyć Gardasil, żeby został wycofany z rynku?

http://www.naturalnews.com/027582_Merck_Vioxx.html

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowego, pomyślnego roku 2012.

DMW całości wkleiłam tutaj tekst z dzisiejszego monitorapolskiego.blog ,z tego wzgledu ,że w tym bulwersującym temacie w tej chwili nie ma już co wiecej dodawać ,bowiem już chyba gołym okiem jest widoczna nawet dla całkowitego laika celowość działań tzw.polityków.

03.01.2012

 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych