Zabójcze szczepionki

Zabójcze szczepionki - promowane przez FIRMYDrukuj
Wpisał:Prof. Dorota Majewska  23.11.2011.

Zabójcze szczepionki - promowane przez FIRMY

 

Azja: niektóre szczepionki przeciw polio zabijają i okaleczają niemowlęta

Prof. Dorota Majewska

 

Rządy kilku krajów azjatyckich wykazały, ze szczepionki przeciw polio produkowane przez GAVI (międzynarodową firmę sponsorowaną przez Billa Gatesa) zabijają i okaleczają niemowlęta.  Kraje azjatyckie wycofują te szczepionki.  Wcześniej Bośnia i Hercegowina oskarżyła GAVI o zabicie szczepionkami wielu niemowląt w ich krajach.  Powinno sie sprawdzić, czy w Polsce nie stosuje się szczepionek GAVI.

http://therefusers.com/refusers-newsroom/government-inquiry-has-found-that-polio-vaccines-for-infants-funded-by-gates%e2%80%99-gavi-are-causing-deaths-and-disabilities-express-tribune/

Firma Merck, przyznała się do kryminalnej działalności i do spowodowania ponad 100 tysięcy zawałów serca i zabicia kilkudziesięciu tysięcy Amerykanów lekiem przeciwzapalnym vioxx.  Wczesne badania firmy wykazywały, że lek ten wywołuje zawały serca i zabija ludzi, mimo to z premedytacją został on wprowadzony na rynek.  Merck musi zapłacić ok. 1 miliarda $ odszkodowań ofiarom vioxxu i ich rodzinom.

http://therefusers.com/category/refusers-newsroom/

Żeby nadrobić straty,  Merck  przekupuje polityków i lekarzy,  żeby wymuszali szczepienie dzieci zabójczą szczepionką Gardasil (Silgard), która zawiera  wirusowe rakotwórcze DNA.  Szczepionka ta powoduje bezpłodność i zabiła już prawdopodobnie  od 1000 do 10 000 dziewcząt w USA (zgłoszono 104 zgony) i spowodowała ponad 2 miliony niepożądanych reakcji poszczepiennych. W USA już zaobserwowano niepokojący spadek rozrodczości wśród młodych kobiet, prawdopodobnie spowodowany przez Gardasil.  Teraz Merck "załatwił sobie", że będzie się zmuszać do szczepienia tą szczepionką także chłopców.

 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych