Szczepionki

Szczepionkami w geny Boga.
Gorzej niż Hitler! 
Kula w łeb czy nie? Za to co czujesz.

No to mamy konkret – co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Prawdziwi terroryści i to na skalę, o jakiej nam się nawet nie śniło, działają w samym centrum USA, w Pentagonie. Trudno przypuszczać, że to nagranie może być ściemą, zachowanie tych typków jest tak realne, że aż skóra cierpnie. Poza tym zawiera dane katalogowe, które świadczą o pedantycznej systematyce ludobójców – dokładnie tak samo jak to było w przypadku nazistów. Ludobójstwo planowane i realizowane z zimną krwią.

Nagranie datowane z kwietnia 2005, zostało ujawnione dopiero w czerwcu tego roku. Przedstawia ono nieznanego naukowca przedstawiającego swój projekt w Pentagonie. Wojskowy, który ujawnił to nagranie został ponoć pojmany. Projekt dotyczy stworzenia szczepionki, tzw. „FUN VAX” która miałaby na celu zniszczenie  tzw. genu VMAT2, nazywanego także „Genem Boga” (God Gene), odkrytego dopiero rok wcześniej. Okazuje się więc, że duchowość jest częścią naszego bogactwa genetycznego, przekazuje się na potomstwo podobnie jak inteligencja – i nie zawsze się musi ujawnić w kolejnych pokoleniach.

Poniższy „wykład” jest przykładem jakiego stopnia psychopaci decydują o losach całych narodów i jakie metody się obecnie wykorzystuje. Rację miał niedawno Alex Jones, ostrzegając przed szczepionkami, które mogłyby zamienić nas w bezwolne roboty. Wirusami można wymazać lub zmienić praktycznie każdy gen, dlatego też idzie taki nacisk na masowe szczepienia. To, że w 2009 roku udało się je powstrzymać, nie oznacza jednak sukcesu – jak widać poniżej, wirusy mogą być rozsiewane drogą powietrzną w formie aerozolu.
Jeśli chodzi o opryski chemiczne, tzw. chemtrails, to raczej nie mają na celu rozsiewania wirusów – te nie przeżyłyby długiej drogi i promieniowania słonecznego. Możemy więc oczekiwać, że będą próby skażenia nas za pomocą szczepionek aerozolowych, zawierających zmodyfikowane wirusy grypy. Nie możemy zakładać, że projekt zmiany naszego genotypu dotyczy tylko fundamentalistów muzułmańskich i że chodzi tylko o Gen Boga. Jak widać na nagraniu, ludobójcy wcale nie chcą sobie zadać trudu by sprawdzić jakie skutki uboczne może przynieść atak na genotyp. Chodzi im tylko o unieszkodliwienie przeciwnika, a są nim ludzie przeciwni totalnemu zniewoleniu o nazwie Nowy Ład Światowy. Nie mam wątpliwości, że atak pójdzie także na nas, Polaków, Niemców, Rosjan, Greków, wszystkich którzy setkami pokoleń wypracowali coś co nazywamy dzisiaj Cywilizacją. Musimy z całej mocy przeciwstawić się temu ludobójstwu, które jest realizowane na naszych oczach. Mamy dowody, przyszedł czas na działanie.

Oto tłumaczenie wykładu ze słuchu (niezrozumiałe fragmenty są pominięte).

Tak się decydują losy ludzkości

Naukowiec: – Po lewej mamy jednostki religijne, fanatyków, to jest wyrażenie w czasie rzeczywistym PCR genu VMAT2. (…) Tutaj natomiast mamy jednostki, które nie są szczególnie religijne i widzimy, że ten gen B-Mat2 się o wiele mniej manifestuje, jest to kolejny dowód, który potwierdza naszą hipotezę (..)

Pracownik Pentagonu: – Czy sugerujesz to, że poprzez rozsianie tego wirusa, wyeliminujemy jednostki (…)?

Naukowiec: – Według naszej hipotezy, ci fanatycy mają nadmiar genu VMAT2 i jeśli zaszczepimy ich przeciwko niemu, to zlikwidujemy to zachowanie. Na następnym slajdzie widać bardzo znaczące dane, widać dwa skany RMI mózgów, dwóch różnych osobników z różnymi wartościami VMAT2 – na górze jest fanatyk religijny, i jak mówiliśmy to już wiele razy, ma wysoki poziom VMAT2, a ten na dole, który ma niski poziom B-MAT2, okrślił siebie jako niezbyt religijnego.
Obu odczytaliśmy tekst religijny. U pierwszego uaktywniła się prawa część środka przedniego płatu right middle frontal gurus, jest to część mózgu odpowiedzialna za myślenie, szczególnie intensywne pożądania i wierzenia. U drugiego, który opisał siebie jako niezbyt religijnego, uaktywniła się część zwana Anterior Insula, część mózgu odpowiedzialna za odczuwanie nieprzyjemności, obrzydzenie gdy się coś słyszy.

Pracownik Pentagonu: – Sugerujesz, że powinienem mieć ze sobą skaner CT do oceny ludzi czy mam umieścić im nabój w głowie czy też nie?

Naukowiec: – Dane, które tu prezentują popierają ideę, którą tu proponuję i nie będziemy proponować robienie skanów CT i RMI na jednostkach z Afganistanu. Wirus po prostu uodporni na ten gen VMAT2, co spowoduje to co tu widzimy, co jest zmianą fanatyka w normalnego człowieka. Sądzimy, że wywrze to znaczący efekt na Bliskim Wschodzie.
Pracownik Pentagonu: – Czy sądzisz, że można to rozsiać za pomocą aerozolu?
Naukowiec: – W testach, które przeprowadziliśmy użyliśmy wirusów rozprzestrzenianych drogą oddechową, były to wirusy takie jak grypy, czy (…) i sądzimy, że jest to dobry sposób na dostarczenie go większych części populacji, gdyż większość z nas była oczywiście zakażona tymi wirusami. Sądzimy, że będzie to bardzo dobre rozwiązanie.
Pracownik Pentagonu: – (…) Jak nazywa się wasza propozycja?
Naukowiec: – Nazwa projektu to „Fun vax” co oznacza szczepionki dla osób religijnych.
Pracownik Pentagonu:  – Czy złożyliście już tę propozycję?
Naukowiec: – Tak, właśnie to zrobiliśmy, a dane które dzisiaj zaprezentowałem ukazują w jakim stopniu projekt się rozwinął.

Samo nagranie znajduje się tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=bBJqNxsI40s

 

Wyszukiwarka

Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych