Metoda oczyszczania dróg moczowych

Oczyszczanie dróg moczowych


Przewlekłe zapalenie dróg moczowych dotyczy około 80% ludzi. Jest to podstępne schorzenie, ponieważ stany ostre występują stosunkowo rzadko, z reguły dwa razy do roku, i z tego powodu większość bagatelizuje te objawy, nie zdając sobie sprawy, że stan ostry przechodzi w niszczący nerki bezobjawowy stan przewlekły.


      Przygotowanie naparu

  Składniki:

  •  3 łyżki stołowe kwiatu wrzosu,
  •  po jednej łyżce stołowej:
  •           ziela mącznicy lekarskiej,
  •           liści melisy,
  •           ziela fiołka trójbarwnego oraz,
  •           w zależności od płci: 1 łyżkę stołową kwiatu jasnoty białej (dla kobiet) albo znamienia kukurydzy (dla mężczyzn).


  Napar należy przygotować wieczorem.

  Składniki wsypać do litrowego termosu i zalać wrzątkiem.

  Uzyskane 3 szklanki naparu należy wypić następnego dnia w przerwach między posiłkami, tj. co najmniej 30 minut przed posiłkiem i 40 minut po posiłku, najlepiej małymi łykami.

  Wszelkiego rodzaju zioła mozemy pić tylko przez 2 tygodnie ,nie wolno dłuzej.


    Efekty oczyszczenia dróg moczowych

Układ moczowy jest największym, a więc najważniejszym układem wydalniczym. Jeśli dodamy, że przyczyną wszystkich chorób jest toksemia organizmu wynikająca z braku możliwości wydalenia nadmiaru toksyn, to prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego ma decydujące znaczenie nie tylko w utrzymaniu, ale także w przywróceniu zdrowia poprzez działania profilaktyczne ukierunkowane na usunięcie przyczyny dysfunkcji organizmu, zwanej chorobą.

Omawiany napar ma działanie lecznicze obejmujące cały układ moczowy, a także przyległe organy – gruczoł prostaty u mężczyzn oraz przydatki u kobiet.

    Kuracja dla dzieci

Dla dzieci napar wykonujemy tak samo jak dla dorosłych, natomiast ilość naparu przeznaczonego dla dzieci dobieramy w zależności od wagi ciała:

  • do 20 kg - ¼ dawki zalecanej dorosłym,
  • do 40 kg - ½ dawki zalecanej dorosłym,
  • do 60 kg - ¾ dawki zalecanej dorosłym.


                                          Autor:Jerzy Słonecki Uważam jednak w tej chwili,że rewolucyjną metodą doprowadzenia naszych komórek do równowagi czyli harmonii jest technologiarosyjskiego uczonego,której opis umieściłam na:http://vistafit.manifo.com/terapia-falami-milimetrowymi


 
Zamieściłam ten tekst,by nie być posądzonym o jednostronność.
Jednak ze swojego doświadczenia powiem ,że etap typowego leczenia ziołami may za sobą .Z prostej przyczyny-nasze organizmy sa tak bardzo zanieczyszczone chemikaliami ,pestycydami,konserwaantami i wszelkiego rodzaju iinymi toksynami ,że czyste zioła jedynie przyniosą chwilową ulgę lecz nie rozprawią się z problemem.W związku ze zbyt zaawansowanym rozwojem cywilizacji,który doprowadza do naszego trucia,powinniśmy korzystać ze zdobyczy nauki .Dla mnie najskuteczniejszą metoda na doprowadzenie nerek do porządku ,po zatruciu lekami,kiedy to odłożyły się również kamienie i piasek,a to dotyczy każdego człowieka ,są Restorate:http://vistafit.manifo.com/restorate
ponieważ jest to najskuteczniejszy odkwaszacz dostępny na rynku,posiadajacy związki chelatowe wychwytujące i wyprowadzajace toksyny ,oraz ADR-y
http://vistafit.manifo.com/adr---y
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych