Shake

Do wyboru Shake ProShape:

Truskawka
Vanilia
Kokos
Czekolada 
Zamówienia :

w sklepie internetowym, kliknij zaznaczając swój wybrany smak: ProShape,
lub czekoladowy ProShape

lub prosze wypełnić formularz kontaktowy znajdujacy po prawej stronie na bocznym pasku. 


Twój organizm otrzymuje te wszystkie składniki, które są mu potrzebne w diecie ukierunkowanej na kontrolę masy ciała: białka, witaminy, minerały wraz z pierwiastkami śladowymi i błonnikiem. 
 • proteiny wspomagają osiągnięcie i utrzymanie silnego organizmu
 • zawiera istotne aminokwasy niezbędne do utrzymania masy mięśniowej
 • zawiera wartościowe białka ważne dla funkcjonowania organizmu
 • posiłek bogaty w białko syci na dłużej, pomaga kontrolować wagę
 • ważne witaminy z grupy B poprawiają koncentrację i sprawność
 • błonnik usprawnia trawienie
 • zawiera ważne minerały i pierwiastki śladowe
 • lepsza biodostępność dzięki wyjątkowej Koncepcji Transportu Substancji Odżywczych 
 • zastępuje posiłek zgodnie z dyrektywą Komisji UE 96/8/WE dot. żywności dietetycznej o obniżonej wartości energetycznej

Zdrowa dieta bez zbędnych kalorii
FitLine Shake to smaczny odżywczy koktajl mający dwóch głównych zastosowaniach:

Wspomaganie odchudzania - kiedy chodzi o dostarczenie organizmowi pełnej listy składników odżywczych z małą ilością kalorii

Regeneracja, odnowa, odbudowa, wzbogacenie diety - np. po przebytej chorobie, w ciąży, dla sportowców etc.

Ponieważ bywa tak, że osoba chcąca pozbyć się nadwagi jednocześnie cierpi na różne dolegliwości, choruje lub chce się zregenerować,

FitLine Shake jest preparatem uniwersalnym przydatnym w większości zastosowań.

Łatwiejsze odchudzanie FitLine Shake to wysoko wartościowy posiłek dostarczający większości potrzebnych składników odżywczych BEZ zbędnych kalorii.

Łatwiejsza regeneracja po przebytej chorobie i wspomaganie terapiiOrganizm wyczerpany chorobą, w czasie rekonwalescencji ma większe potrzeby żywieniowe niż zdrowy. Dlatego dobrze jest uzupełnić dietę w sposób zdrowy, pełnowartościowym dodatkiem, bez zbędnych obciążeń.

W ciąży i w czasie karmienia
W tym okresie kobieta powinna uwzględniać potrzeby żywieniowe dwojga osób. Wiele kobiet zauważa w czasie ciąży lub karmienia objawy "niedożywienia" - zła kondycja włosów, paznokci, skóry, również nadwaga. FitLine Shake zapewnia organizmowi i dziecka pełną listę niezbędnych składników odżywczych. Kobiety używające w tym czasie preparatu są wolne od wielu negatywnych "efektów ubocznych", a ich dzieci są zdrowsze i odporniejsze na choroby.

Uzupełnienie diety dla sportowców
W sporcie, szczególnie wyczynowym, stosowanie dodatków żywieniowych jest czymś zupełnie normalnym. Wielu sportowców na całym świecie używa FitLine Shake do zdrowego wspomagania zdrowia, uzupełniania diety
.

Zdrowa alternatywa dla niezdrowych fast foodów i zupek w proszku
Osoby aktywne, zestresowane, nie mające czasu na zdrowy obiad często oszukują głód za pomocą batonika, ciastka, hot-doga lub zupki w proszku. Używając Shake możesz szybko i łatwo coś spożyć, tyle że teraz wreszcie będzie to pełnowartościowy i zdrowy posiłek.

Informacje fachowe o produkcie
Shake, podobnie jak pozostałe preparaty FitLine jest skuteczniejszy nawet kilkunastokrotnie w zestawieniu z większością dostępnych na rynku dodatków żywieniowych. Dzieje się tak dzięki opatentowanej koncepcji NTC*oraz NGP.


Składniki odżywcze są dobrane co do ilości i proporcji tak, że działają lepiej, niż podane osobno.
Obecne w produkcie minerały są w postaci tzw. chelatów, czyli są bardzo łatwo przyswajalne.
Obecne witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A D E K Q10, Beta Karoten etc) są podane w postaci nanomicelarnej, zgodnie z opatentowaną technologią nanomikcelizacji. W praktyce oznacza to nawet kilkunastokrotnie większą przyswajalność w zestawieniu z witaminami pochodzącymi z innych źródeł.


Skład produktu:
białko ")
węglowodany
tłuszcze
błonnik
soda
potas
wapń
magnez
fosfor
żelazo
cynk
jod
miedź
mangan
selen
witamina C
niacyna
witamina E
pantotenian
witamina B6
witamina B1
witamina B2
witamina A
kwas foliowy
biotyna
witamina D
witamina B12
L-karnityna (tylko w wersji czekoladowej)

Dla wspomagania odchudzania...
... należy pić FitLine Shake ZAMIAST posiłku (np. obiadu). Szczególnie dobrze sprawdza się jako zamiennik dla kolacji, szczególnie, gdy mamy skłonności do jadania kolacji późno wieczorem.

Dla wzbogacenia diety...
... należy zjadać zwykłe posiłki i DODATKOWO pić FitLine Shake pomiędzy posiłkami. Na przykład w formie deseru po obiedzie.

Kiedy warto wzbogacać dietę preparatem Shake i kiedy daje do świetne efekty:

W trakcie leczenia chorób przewlekłych - organizm powracający do zdrowia ma zwiększone zapotrzebowanie na wszystkie składniki zawarte w shake.Jest to pełnowartościowe pożywienie w formie koktajlu o smaku waniliowym, truskawkowym, cappuccino lub czekoladowym. Zawiera wszystkie niezbędne substancje pokarmowe:węglowodany, proteiny białko, tłuszcze nienasycone, witaminy,minerały i enzymy. Oczyszcza organizm, reguluje proces wydalniczy,przywraca równowagę zakłóconą spożywaniem przetworzonej żywności. Ponieważ ilość aminokwasów całkowicie pokrywa zapotrzebowanie organizmu na białko podczas odchudzania przyśpiesza ubytek zbytecznego tłuszczu – bez strat białka.

Składniki koktajlu są pochodzenia roślinnego. Jest  to kompleks witamin oraz pierwiastki śladowe i enzymy umożliwiające lepsze trawienie.

Koktajl waniliowy nie zawiera protein z mleka .

W 1985 roku komisja do spraw żywienia ustaliła przeciętne normy żywieniowe, ale już w 1991 roku okazało się, że ( między innymi z powodu przetwarzania żywności )brakuje jej około 40 % witamin, mikro i makroelementów .

Człowiek odczuwając te niedobory uzupełnia je dodatkową porcją pożywienia,tyje ,ponieważ nie jest w stanie “ przerobić kalorycznego nadmiaru”. Ten stan to głód jakościowy, forma głodu powstałana skutek niewłaściwego odżywiania, skażenia środowiska i uprzemysłowienia. Duża część naszego pożywienia to jedynie ”pasza treściwa”. Zapadamy na zdrowiu, tyjemy i delikatnie mówiąc“dobrze wyglądamy”. Z czasem wyglądamy coraz lepiej, aż okazuje się że przytyliśmy ponad miarę i tracimy zdrowie zupełnienie wiedząc dlaczego tak się dzieje.


OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Produkt usuwa, gromadzone całymi  latami, toksyczne złogi będące wynikiem wadliwej przemiany materii, pozostałością po lekach, pestycydach, konserwantach,barwnikach i innych szkodliwych substancjach, które utrudniają wchłanianie i wydalanie.


ZDROWIE I DOBRA KONDYCJA

Jest to pokarm komórkowy, który pozwala nam odżywiać się właściwie, wracamy do zdrowia regenerując poszczególne komórki. Nie zawiera żadnych preparatów farmaceutycznych, hormonów lub syntetycznych środków pomocniczych.Spożywając go przyjmuje się około 40 mikro-substancji odżywczych,koniecznych do życia.


PROGRAM ZDROWOTNY

Porcja zastępuje jeden posiłek dziennie. Ludzie mający prawidłową wagę ciała jedzą go, aby dostarczyć do organizmu elementy niezbędne do właściwego funkcjonowania.


PROGRAM NIEDOWAGA

Spożywamy trzy razy dziennie między posiłkami. Rekonwalescenci, ludzie od rana zmęczeni spożywają go,pół godziny po posiłku, do uzyskania prawidłowej wagi ciała.


PROGRAM NADWAGA

1 porcja zastępuje dwa posiłki dziennie. Uczucie głodu między posiłkami pomoże złagodzić porcja napoju regenerującego układ trawienny.


BIAŁKA

Są używane do budowy nowych oraz naprawy uszkodzonych komórek. Podczas trawienia białko rozpada się na małe elementy, nazywane aminokwasami. Gdy aminokwasy dostają się do komórek, ponownie tworzą się z nich białka. Jest to cudowny cykl, ale chwilowy brak pojedynczego aminokwasu może jednak mieć niekorzystny wpływ na syntezę białka.


WĘGLOWODANY

Stanowią główne źródło energii wnaszym organizmie. Spożywając odpowiednie ich ilości nie marnotrawimy białka. Nadmierne spożycie węglowodanów prowadzi do przetworzenia ich na tłuszcze. Jeżeli jest ich za mało w diecie(np. złe odchudzanie) i głównym źródłem energii stają się tłuszcze, prowadzić to może do zaburzeń w organizmie.


TŁUSZCZE

Obok białka i węglowodanów, należą one do głównych składników pożywienia. Dają dwa razy więcej energii niż węglowodany i białka. Poprawiają smak potraw i zapewniają poczucie sytości.


WITAMINY

To substancje organiczne, biorące udział we wszystkich podstawowych czynnościach organizmu. Witaminy nie mogą zastąpić pożywienia, ani siebie nawzajem. Jednak chwilowy jednak niedobór tylko jednej z witamin może stanowić niebezpieczeństwo dla całego organizmu.


MINERAŁY

Są potrzebne do zachowania dobrego zdrowia, konieczne do wytwarzania energii. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie narządów.


ENZYMY

Są konieczne do trawienia pokarmu,uwalniania składników mineralnych i aminokwasów. Działają jak katalizatory, mogą wywoływać reakcje w organizmie nie ulegając zniszczeniu ani przemianie.


WODA

Jest niezbędna do życia. Wszystkie procesy w organizmie zachodzą w środowisku wodnym. W wodzie rozpuszczają się składniki biorące udział w trawieniu. Jest niezbędna do usuwania produktów przemiany materii.


Jest to pożywienie nowej generacji.Zastosowanie micelizacji cząsteczek oleistych pozwala na rozpuszczanie witamin A, D, E, K w wodzie. Organizm nasz składa sięz około 75 % wody, jest więc w czym “rozpuszczać”, aż do właściwego nasycenia. Pozwala to w maksymalnym stopniu przyswoić sobie pożywienie. Do tej pory witaminy rozpuszczalne w tłuszczach,przemieszczały się w nas “poszukując rozpuszczalnika” i wiele ze składników pożywienia było wydalanych przed ich wykorzystaniem. Niewiele pomoże nam zdrowa żywność, jeżeli nasze wchłanianie jest osłabione.


 Shake nie zawiera żadnych preparatów farmaceutycznych, hormonów lub syntetycznych środków pomocniczych.Zastępuje jeden posiłek dziennie. Dostarcza organizmowi wystarczającej ilości włókien naturalnych, kwasów nienasyconych,soli mineralnych, węglowodanów (stanowiących źródło energii dla mózgu), enzymów ułatwiających trawienie i kontrolę wagi. Osobom odchudzającym się nie grozi niedożywienie jakie może czasemwystąpić w różnych “super dietach”.


Jest to lekkostrawny posiłek, który“oszczędza” część energii potrzebną do trawienia wykorzystuje ją do odbudowy komórek organizmu.

Wysokiej jakości koktajl najnowszejgeneracji do prawidłowego odżywiania, w którym wykorzystano technologię rozdrobnienia molekuł.

 • kompleksowo odżywia organizm
 • normuje wagę ciała
 • oczyszcza organizm
 • regeneruje kosmki jelitowe (poprawiawchłanialność składników z pożywienia)
 • zapewnia właściwe trawienie ireguluje proces wydalniczy
 • reguluje kwasowość soków żołądkowych
 • uelastycznia skórę oraz poprawia stanwłosów, paznokci i wygląd cery
 • wzmacnia witalność, kondycję i wydolność fizyczną organizmu
 • uzupełnia organizm codzienną,prawidłową w porcjach i składzie potrzebną dawką witamin,protein, minerałów, olejów nienasyconych i ziół
 • zapewnia zdrowy, skuteczny i trwałypowrót do właściwej wagi ciała


Stosowanie

dorośli: 2 łyżki stołowe na 1szklankę chłodnej przegotowanej wody lub chłodnego mleka

dzieci: proporcjonalnie do wieku zmniejszoną ilość

program zdrowotny: koktajl zastępujeposiłek dziennie

program niedowaga: koktajl spożywać po każdym posiłku, aż do odpowiedniej wagi

program nadwaga: koktajl zastępuje dwa posiłki dziennie


Uwaga: spożywając koktajl należydziennie wypijać około 2 litrów różnych płynów.

Dostępny w pięciu smakach:waniliowy, truskawkowy, cappuccino, czekoladowy, zupa jarzynowa


SKŁAD

 Fruktoza, białko z mleka lub soi,tłuszcz roślinny utwardzony, otręby pszenne, odtłuszczone mleko wproszku, aromat identyczny z naturalnym, pektyna (środekzagęszczający), otręby owsiane, jogurt w proszku, guma guar(środek zagęszczający), sk1adniki mineralne (węglan potasu,węglan magnezu, pirofosforan żelazowy, fosforan wapnia), aspartam(substancja słodząca), mąka gryczana, mieszanka witaminowa (wit.C, niacyna, wit. E, D- pantotenian wapnia, wit. B6, ryboflawina,tiamina, wit. A, kwas foliowy, biotyna, wit. B12, wit. D3), betakaroten (barwnik), lecytyna (emulgator), proszek owocowy papaya,proszek owocowy ananasowy .

Przy stosowaniu diety niezbędne są działania towarzyszące. Pozostałe posiłki powinny być również niskotłuszczowe. Produkt spełnia założony cel tylko przy zachowaniu niskokalorycznej diety. 
Informacje sprawdzone z HCVO (Health Claims VO (EG) Nr. 1924/2006), zgodne ze skonsol. listą EFSA (stan: styczeń 2009) 
 

Wyszukiwarka

Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych