walka z rakiem

Witam serdecznie :)
 Umieszczam na mojej stronie wiele informacji o suplementach ,jak i wiele informacji ,które uważam za niezbędne ,żeby zrozumieć dlaczego nasze zdrowie ,mimo większego standartu życia ulega szybszej destrukcji w związku z czym prawie co druga osoba w Polsce ma raka w najróżniejszej postaci.
Tutaj posiłkuję się informacją ,jaka została podana we Wiadomościach TV kilka dni temu ,przed Świętami Bożego Narodzenia.

 Nigdy nie godziłam się na bezwolne przyjmowanie lekarstw,a właściwie zgodziłam się ,ale po kilku latach -oprzytomniałam ,co zawdzięczam Opatrzności.
I od tamtej chwili zaczęłam zdrowiec ,wbrew wcześniejszym obiecankom lekarzy.

W tej chwili kilkuletnie już studiowanie na własną rękę medycyny ,a właściwie należy to ująć tak: profilaktyki zdrowia ,zaowocowało u mnie wieloma spostrzeżeniami ,które pomogły w dość dobrym tempie dojść do zdrowia mnie ,mojej rodzinie i kilku znajomym.

Dlatego umieszczam wiele informacji o kuracjach,które przede wszystkim znam z autopsji.Taka jest moja droga i okazała się moją pasją w szukaniu naturalnych metod leczenia ,jak i ujawniania całych mechanizmów doprowadzających nas do utraty zdrowia.
 W to przedsięwzięcie jest zaangażowana cała sieć oplatająca nasz glob,mająca na celu ogromne zyski jak i zrobienie z nas w najlepszym przypadku bezwolnych zoombi.

Podstawowe wytyczne uniemożliwiajace rozwój nowotworów:

Naturalną blokadę dla enzymów trawiących kolagen stanowią komórkowe składniki odżywcze, a w szczególności witamina C, naturalny aminokwas lizyna oraz polifenole z zielonej herbaty.
• Na rozwój choroby wpływa przede wszystkim szybkość rozpadu otaczającej tkanki łącznej,
• Blokada enzymów niszczących tkankę łączną może powstrzymać przerzuty.
Optymalna dawka witaminy C, lizyny i innych komórkowych składników odżywczych jest naukowo udokumentowanym sposobem biologicznej walki z rakiem.
Lizyna = hamuje rozpad tkanki
Witamina C = wspomaga odbudowę tkanki
Nasz organizm nie produkuje żadnego z tych składników

Lizynę mamy w produkcie :Pro Shape-ten produkt jest nowością na rynku ,ale już cieszy sie ogromnym uznaniem szczególnie wśród sportowców ,którzy wiedza jaką ważną rolę odgrywają aminokwasy w bydowie struktury np.mięśni.
Witaminę C -podaną w najbardziej przyswajalnej postaci i w odpowiedniej dawce
mamy w Activize Oxyplus,Gelenk Fit Line oraz jak jak sama nazwa wskazuje -ochrona komorki -w produkcie o nazwie Zellschutz.
 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych