RAK - Piołun zabija 98% komórek nowotworowych

Amerykańscy onkolodzy wraz z bioinżynierami z Uniwersytetu w Waszyngtonie oświadczyli, że w końcu znaleźli sposób na niemal całkowitezniszczenie komórek nowotworowych.

Specjaliści odkryli lecznicze właściwości rośliny o nazwie Artemisia annua (bylica roczna) lub
prościej mówiąc, „piołun jednoroczny”. Jak wykazały badania, określone substancje zawarte w tym zielu są w stanie kontrolować reprodukcyjny wzrost komórek raka i niszczyć do 98% komórek nowotworowych. I to bez stosowania jakiejś skomplikowanej terapii.

Na „zabójczy” proces wcale nie potrzeba wielu miesięcy, a tym bardziej lat – wystarczy 16 godzin! Przy tym twierdzi się, że Artemisia annua nie wywołuje negatywnych skutków w zdrowych komórkach.

Tomikasu Sasaki, prowadzący badania, profesor chemii na University of Washington, pokrótce opisał działanie związku jako „trafienie bombą w samo epicentrum komórki nowotworowej”.
 „Trudno w to uwierzyć, ale piołunfaktycznie pomaga pozbyć się raka najszybciej i zapobiec nawrotom” – dodał.
Wcześniej ta substancja była stosowana w leczeniu malarii. Ponadto artemizynina jest skuteczna w leczeniu schistosomatozy, ludzkich przywr krwi, które są drugą najczęstszą pasożytniczą infekcją po malarii.
Artemizynina i wszystkie jej pochodne skutecznie działają na robaki.
Później odkryto, że artemizyniny mają szerokie spektrum aktywności na wiele gatunków przywr (trematod). Przy użyciu tylko samego ziela „bylicy rocznej” można ograniczyć rozwój komórek nowotworowych w płucach o 28%, ale jeśli połączyć je z żelazem, to możliwe jest niemal całkowite wyleczenie choroby.

Duet „piołun i żelaza” został już przetestowany na szczurach – związek
całkowicie zwalczył raka. Odkrycie, oczywiście, zaskakujące, ale trzeba rozumieć jeszcze  przyczynę powstawania raka, jest to przede wszystkim nieprawidłowa dieta, zbyt małe spożycie wody, następnie brak ruchu i negatywne postrzeganie życia. Jeśli wszystko to się naprawi, to i piołun na równi z żelazem również okażą się bardzo skuteczne w walce z rakiem.

Uwaga! Zioło bylicy jednorocznej jest rośliną trującą, dlatego należy przestrzegać dozowania. Na początek należy jednak dokładnie zbadać ten temat.Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński
Źródło oryginalne: Vedamost.info
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl/https://wolnemedia.net/piolun-zabija-98-komorek-nowotworowych-w-16-godzin/
 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych