Activize Oxyplus

pojemność -175 gram

Zamówienia:

 w sklepie internetowym, kliknij; Activize Oxyplus.

lub poprzez formularz kontaktowy : 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *


Sztandarowy produkt firmy PM-InternationaL

FitLine Activize Oxyplus
dostarcza dokładnie tych substancji czynnych, których organizm potrzebuje do wytworzenia energii. Zaopatruje komórki w dodatkowe substacje witalizujące (witaminy). 

 • wspomaga pozyskiwanie energii z pożywienia (spalanie węglowodanów)
 • dostarcza organizmowi wszystkich witamin z grupy B, dla poprawy koncentracji i sprawności 
 • zawiera proszek z brunatnych alg morskich
 • NTC: zapewnia możliwie najlepszą resorpcję substancji odżywczych 
 • działa pobudzająco, orzeźwia i ożywia
 • nie zawiera emulgatorów

 

  Activize Oxyplus jest to czterokrotnie opatentowany hit w nanotechnologii.

Suplement diety dotleniający wszystkie komórki mózgowe -dzięki zawartości tlenu pozyskanego z alg brunatnych.

Aktywizuje cały system nerwowy - witaminy z grupy"B",które są odpowiedzialne za stabilizacjetego układu, pomaga w takich zaburzeniach jak : choroba Alzheimera,SM,ADHD,leczy depresje, polepsza koncentrację pamięć,pomaga pozbyć się wyprysków i tradziku,łagodzi bóle mięśniowe,biegunki,wspomaga leczenie paradontozy,zapobiega siwieniu i łysieniu,stabilizuje ciśnienie.

A to wszystko dzięki dostarczonej rowniez łatwo przyswajalnej witaminie C,A i E.


Każdy z produktów tej firmy posiada certfikat

NTC*-Nutrient Transport Concept=gwarantowany natychmiastowy transport komórkowy,dzięki temu jest lepsze i szybsze wchłanianie.

GMP*-kolejny certyfikat świadczący o pełnej kontroli nad jakością i bezpieczeńtwem tych produktów firmy Fit Line.

NGP*=Nutrient Group Products-właściwa kombinacja składników mających wspólny cel.PTC10%-katalizator transferu fazowego na poziomie komórkowym . Równiez chroniony patentem.


Activize Oxyplus-to potęzny antyoxydant ze wzgledu olbrzymią biodostępność witamin A,B,C i E oraz bioflawonoidów.,aktywizujący cały system nerwowy,antyoksydant y podane w najłatwiej przyswajalnej formie.Zalecany

zamiast kawy,

przy SM,ADHD,chorobie Alzheimera,astmie.

Po prawia natychmiastowo stan zdrowia,

pomocny w leczeniu depresjii,

polepsza koncentrację,pamięć, ,

regeneruje i wzmacnia system nerwowy,

pomaga pozbyć się wyprysków i trądziku,

łagodzi bóle mięśniowe,

biegunki,

wspomaga leczenie paradontozy.


ACTIVIZE jest preparatem o charakterze aktywizującym. Jako typowa formuła przedwysiłkowa jest idealny na rozpoczęcie dnia. Podstawą składu jest kompleks witamin z grupy B podtrzymujących sprawność układu nerwowego oraz witaminę C należącą do grupy antyoksydantów.

Preparat wzbogacono w kofeinę pozyskiwaną z guarany. Kofeina pozyskiwana z guarany uwalnia się powoli i długotrwale (dzięki temu nie powoduje tzw. porannego „kopa" - nagłej aktywności organizmu,a później jego gwałtownego spadku).


Pomaga przeciwdziałać stresowi: Stres, pośpiech, picie kawy, palenie papierosów, przeciążenie organizmu, wyczerpująca praca, brak tlenu, brak ruchu – wszystko to prowadzi do niszczenia składników odżywczych odpowiadających za nasz metabolizm, wytwarzanie energii, sprawność i samopoczucie. Activize dostarcza do organizmu te składniki, których najszybciej zaczyna brakować, które stosunkowo trudno pozyskać ze zwykłym pożywieniem, i których organizm NIE magazynuje, nie można "najeść się" ich na zapas, tak jak nie można na zapas "naoddychać" się świeżym powietrzem.


Łatwiejsza pobudka każdego ranka: Przypływ energii, dotlenienie, rześkość, przyjemne mrowienie w ciele, wypieki na twarzy - jak po półgodzinnym joggingu w lesie o poranku. Czuje się to już kilka minut po wypiciu, i stan ten utrzymuje się nawet przez kilkanaście godzin.Większa wydajność fizyczna i psychiczna:


Activize zawiera kompleks witamin B, witaminę C, a więc wszystkie Witaminy rozpuszczalne w wodzie. Witaminy te odpowiadają za zdolność do koncentracji, wspomagają metabolizm, spalanie tłuszczów i węglowodanów. Co więcej, witaminy B są potrzebne dla prawidłowego działania układu nerwowego.


Activize sprawia, że WIĘCEJ TLENU jest doprowadzane do poziomu komórkowego, przez co przyczynia się do większej wydolności komórek. Niezależnie od rodzaju obciążeń psychicznych i fizycznych, Twoja wydolność będzie odczuwalnie lepsza. Zauważysz to zarówno w czasie aktywności fizycznej jak w codziennym życiu i pracy.


Lepsze wyniki w sporcie: Naukowo udowodniono, że w wyniki picia Activize absorpcja tlenu poprawia się średnio o około 10%.

W grupie badanych sportowców i amatorów, gdzie mierzono prędkość jazdy na rowerze treningowym wzrosła ona o ok. 28% u osób pijących Activize.Więcej energii Dzięki innowacyjnej kombinacji substancji aktywnych w Activize, ciało ma nie tylko więcej tlenu, ale też innych składników ważnych dla wytwarzania energii.


Komfort stosowania


Preparat jest w formie proszku przeznaczonego do rozpuszczenia w wodzie. W efekcie otrzymujemy smaczny napój o naturalnym owocowym smaku, który wypijesz z przyjemnością. To znacznie lepsze niż tabletki!


Skład produktu:


glukoza, ekstrakt z guarany, kwas cytrynowy, niacyna, witamina B6, witamina B2, witamina B1, kwas foliowy, kwas pantotenowy, biotyna, ekstrakt z buraków, witamina B12, ekstrakt z alg morskich.


Activize jest doskonałym środkiem na likwidacje tzw.'kaca' zmienia i wyrzuca składniki przemiany alkoholu,dzięki temu organizm szybciej jest mobilny.


Activize Oxyplus Lemongras

FitLine Activize Oxyplus dostarcza dokładnie tych substancji czynnych, których organizm potrzebuje do wytworzenia energii. Zaopatruje komórki w dodatkowe substacje witalne. 

Ta odmiana Activize'a -to kompozycja znanych już nam zestawu witamin,jednak zamiast wyciągu z czarnej porzeczki zastosowano wyciąg z lemonek i specjalnej trawy cytrynowej.

Na zlecenie państw azjatyckich powstał AOP Lemongras,szczególnie
Japonii,bowiem uważają oni  trawę cytrynową  za jedną z najważniejszych substancji odżywczych.

Ten Activize jest doskonały latem -świetnie gasi pragnienie ,jednocześnie ożywiajac komórki mózgowe .

 • wspomaga pozyskiwanie energii z pożywienia (spalanie węglowodanów)
 • dostarcza organizmowi wszystkich witamin z grupy B, dla poprawy koncentracji i sprawności 
 • zawiera proszek z brunatnych alg morskich
 • wyższa biodostępność dzięki wyjątkowej Koncepcji Transportu Substancji Odżywczych 
 • działa pobudzająco, orzeźwia i ożywia
 • produkt dwukrotnie opatentowany  (Patent nr: EP 1293133 + EP 1563743)


Palczatka cytrynowa


Palczatka cytrynowa, inne nazwy: palczatka cytronelowa, trawa cytrynowa (Cymbopogon citratus) — gatunek trawy z rodziny wiechlinowatych.

Morfologia:

Kwiatostan złożony z kłosów palczasto ustawionych na szczycie źdźbła.

Zastosowanie:

Jest uprawiana szeroko m.in. w krajach śródziemnomorskich.

W Gruzji, Indiach, Malezji, i Afryce dostarcza olejku cytronelowego zawierającego cytral używany w przemyśle perfumeryjnym i medycynie. W Azji południowo-wschodniej stosowany do przyrządzania napojów i zup. Jednym z najbardziej znanych przykładów jej zastosowania jest tajska zupa Tom-yum o ostro-kwaśnym smaku. Ceniona ze względu na pikantno-kwaśny smak. Często dodawana do herbaty lub zaparzana jako osobny napar. Stanowi ważny składnik peruwiańskiego napoju Inca Kola.

Potencjalne właściwości przeciwnowotworowe

Cytral, znajdujący się w olejku destylowanym z palczatki (obecny także w melisie i werbenie), w stężeniu porównywalnym do uzyskiwanego w spożywanych napojach, może wywoływać apoptozę niektórych komórek nowotworowych linii hematopoetycznych[2].

                                            Więcej energii, lepsza sprawność
Activize Oxyplus Lemongras zawartość: 175 g
Skład:
Witamina C
Witamina B1
Witamina B2
Witamina B6
Witamina B12
Biotyna
Kwas foliowy
Niacyna
Kwas pantotenowy
Ekstrakt z guarany
 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych