FitLine Whey - unikalne białko do budowy mięśni

FitLine Whey
Białko WHEY w proszku od FitLine,
suplement, który nie tylko wyróżnia się jakością, ale ma również innowacyjną, opatentowaną koncepcję transportu składników odżywczych
NTC, która zapewnia, że ​​aminokwasy docierają z krwiobiegiem, tam, gdzie są potrzebne, a mianowicie do wytrenowanych mięśni.

Duża puszka 750-gramowego drobnego
proszku zapewnia zbilansowaną mieszankę niezbędnych aminokwasów (są to elementy budulcowe struktur białkowych), które doskonale wspomagają rozwój mięśni organizmu.

Organizm buduje tkankę mięśniową iutrzymuje ją podczas aktywności sportowej i w czasie ruchu. W tym celu mięśnie muszą być odżywione odpowiednią ilością białka i /lub niezbędnymi aminokwasami..
Ekskluzywna Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych (NTC®) wspomagająca optymalne wchłanianie substancji odżywczych
Łatwo rozpuszczalny w każdym zimnym napoju. Niearomatyzowany. Bez dodanych cukrów. Optymalny zaraz po treningu.

Konkretnie 100 gramów proszku zawiera:
75,4 gramów białka,7,4 gramów tłuszczu,6,5 gramów cukru

Nie ma dodatku cukru czy sztucznych słodzików, takich jak aspartam, a jedynie naturalną słodycz.
FitLine Whey

Czym różni się od innych proszków białkowych?

Przede wszystkim należy podkreślić wyjątkową rozpuszczalność - zarówno w wodzie, mleku, a także np. sokach.

Zalecene 22g (około 2 czubate łyżki stołowe) na 200 ml płynu tworzy
idealny płyn bez grudek na łyżce lub na dnie szklanki - jest optymalny.

Ale to, co sprawia, że ​​ten proszek serwatki jest naprawdę wyjątkowy, to Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych (NTC®).
Ta opatentowana koncepcja transportu składników odżywczych pomaga zapewnić, że aminokwasy, czyli ostatecznie materiał budulcowy dla późniejszego wzrostu mięśni, są skutecznie transportowane do miejsca działania.

Dlatego produkt jest tak ekonomiczny, ponieważ większy procent spożytych białek jest przyswajany przez organizm i odpowiednio wykorzystywany, a nie bezsensownie wydalany.
Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych (NTC®) opracowana i opatentowana przez PM-International pozwala dostarczyć substancje odżywcze w organizmie, gdy są potrzebne i gdzie są potrzebne, a wszystko to na poziomie komórkowym.

W przypadku FitLine Activize Oxyplus uzyskuje się zwiększenie ilości tlenu dostarczanego na poziomie komórkowym, przez co przyczynia się do większej wydolności komórek.
Niezależnie od rodzaju obciążeń psychicznych i fizycznych, odczuwalna
jest zwiększona wydolność. Przeprowadzone badania wykazały, że spożywanie FitLine Activize Oxyplus zwiększa absorbcję tlenu średnio o około 10%.
Specyfikacja odnosząca się do 100g proszku.
 • Alanina - 5,0 g
 • Arginina - 2,5 g
 • Kwas asparaginowy - 10,6 g
 • Cysteina - 2,4 g
 • Kwas glutaminowy - 17,1 g
 • Glicyna - 1,8 g
 • Histydyna - 1,9 g
 • Izoleucyna - 6,0 g
 • Leucyna - 10,4 g
 • Lizyna - 9,1 g
 • Metionina - 2,1 g
 • Fenyloalanina - 3,2 g
 • Prolina - 6,1 g
 • Seryna - 5,0 g
 • Treonina - 6,9 g

Opis aminokwasów egzogennych - przy tym produkcie:
https://vistafit.manifo.com/pro-shape-amino

Seria FitLine pomaga osiągać najlepsze wyniki każdego dnia dzięki włączeniu jej w odżywianie profesjonalistów i amatorów. Nie tylko zapewnia ona dostarczanie substancji odżywczych, lecz również optymalne bezpieczeństwo.

Wszystkie produkty FitLine są regularnie sprawdzane przez Instytut Biochemiczny znanego niemieckiego Uniwersytetu Sportowego w Kolonii „Kölner Liste“, co gwarantuje, że nie zawierają substancji dopingujących.

Od wielu lat PM-International współpracuje z różnymi związkami sportowymi, reprezentacjami i sportowcami światowej klasy. Wśród partnerów są Polski,
Niemiecki i Austriacki Związek Narciarski, Niemiecki Związek Hokeja na
Lodzie, Związek Niemieckich Kolarzy (BDR) oraz Niemieckie Związki Nordic
Walkingu i Wrotkarstwa.
Jakość suplementów oraz doskonałe wsparcie w najlepszych dyscyplinach sportowych sprawiły, że organizacja  Österreichische Sporthilfe zaleciła te produkty prawie 500 sportowcom,  których wspiera.
Informacje o sportowcach korzystajacych z produktów Fitline: https://cutt.ly/sportkatalog

Rynek białek i odżywek białkowych jest dosłownie zalewany różnymi produktami, często w konkurencyjnej cenie, które chcą masowo dostarczać niskiej jakości źródła białka konsumentom kochającym kondycję. We Wrześniu 2020 roku niemiecka telewizja RTL przeprowadziła test porównawczy 15 najlepszych produktów białkowych w proszku:
https://www.rtl.de/vergleiche/beauty/eiweisspulver-testZwyciązcą został FitLine Whey!
zamówienie FitLine Whay mozna złozyć klikając na stronę sklepu: https://vistafit.sklepna5.pl/towar/172/fitline-whey-unikalne-bialko-do-budowy-miesni.html
 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych