"Na początku była światłość..."

  Pozornie absurdalna zagadka: czy można żyć bez jedzenia? doprowadza do niezwykłych wniosków z pogranicza nauki i filozofii. Czy można żywić się wyłącznie światłem?
  To pytanie przypomina żart lub zapowiedź historii science-fiction. Jednak jest to również problem, z którym od lat borykają się naukowcy, badający kwestię breatharianizmu.
  Jest to zjawisko, polegające na zaprzestaniu przyjmowania pokarmów i płynów, a także prowadzeniu szczególnego stylu życia, w którym jedzenie podlega całkowitej eliminacji i jest zastępowane bezpośrednio przyswajalną energią świetlną, zwaną praną.
 
Film o niejedzeniu - o ludziach którzy nie jedzą.
Temat na pewno kontrowersyjny choć moim zdaniem ciekawy. Ciekawy i ważny ze względu na
to że pretenduje do naukowego podejścia i potwierdzenia naukowego. Tak czy inaczej pozostaje to tylko dokument w tej sprawie. Jednak przy podejściu z otwartym umysłem temat może być rewolucyjny. Okazuje się bowiem, że w zasięgu możliwości człowieka jest uniezależnienie się od spożywania pokarmów.
Zamieszczam go ze względu na to, że po zamieszczeniu na wolnychmediach.net i prawda2.info po paru dniach zniknął z YT gdzieś w odmętach. Uważam, że ludzie powinni mieć dostęp do takich materiałów nie koniecznie ściągając cały plik z filmem z Internetu...
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych