PM-International wyróżniona jako współtwórca sukcesów PZN !

2013-05-01 10:28:01, komentarzy: 0
 24 kwietnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się podsumowanie sezonu skoków narciarskich 2012/2013 oraz 9.edycji LOTOS Cup.
Warszawskie Centrum gościło całą plejadę gwiazd polskiego narciarstwa. Obok medalistów tegorocznych mistrzostw świata w spotkaniu uczestniczyły sztaby szkoleniowe, specjalni goście oraz partnerzy Polskiego Związku Narciarskiego. Wśród nich znalazł się też Henryk Kretek, prezes PM-International - oficjalnego dostawcy suplementów FitLine dla kadry skoczków.

Głównym punktem spotkania było podsumowanie kolejnego roku działania Programu "Szukamy następców mistrza". Zwycięzcom poszczególnych kategorii wiekowych w zawodach LOTOS Cup wręczone zostały stypendia i nagrody. Zaprezentowano także medalistów mistrzostw świata minionego sezonu, pełnego niezwykłych emocji, którego zwieńczeniem było zdobycie przez Kamila Stocha tytułu Mistrza Świata oraz wywalczenie przez drużynę skoczków narciarskich (Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki) brązowego medalu Mistrzostw Świata w Val di Fiemme.

   

zobacz galerię zdjęć

Wyróżnieni zostali również działacze i partnerzy PZN, którzy w ramach współpracy ze związkiem służyli wsparciem zawodnikom i sztabowi trenerskiemu. Przedstawiciele firm i instytucji partnerskich oraz sponsorzy otrzymali kryształowe statuetki z fragmentem narty Kamila Stocha oraz specjalną dedykacją.


 
 

kliknij w obrazek, żeby powiększyćNOWOŚĆ: Chill-Out Tea & Activize Lemon!  
 


Chill-Out Tea - nowa herbata od FitLine

Mieszanka zielonych herbat oraz odświeżająca mięta pieprzowa i trawa cytrynowa to główna kompozycja herbaty idealnej na lato! Dobrze smakuje na gorąco jak i na zimno!

Doskonała dla osób na diecie oraz dzieci - niskokaloryczna i niskocukrowa.

zamów na FitLine.com

Actiivize Lemongrass

Letnia edycja najpopularniejsze produktu FitLine, Activize Oxyplus już dostępna!

zamów na FitLine.com

"Jestem fanką trawy cytrynowej i co roku nie mogę się doczekać letniej wersji Activize Oxyplus. Bardzo się cieszę, że firma zrobiła herbatę na bazie tego składnika - już wiem, że Chill-Out Tea będzie moją ulubioną herbatą w sezonie letnim!"

Magdalena z Mikołowa
Tagi wpisu: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, mleko
« powrót

Dodaj nowy komentarz

 

Wyszukiwarka

Czym jesteśmy truci 1/3-wędliny!!!!!
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych