Fale milimetrowe RGA skuteczna rosyjska innowacja współczesnej medycyny naturalnej

2013-01-04 22:52:24, komentarzy: 1

Najbardziej sprawdzoną metodą aplikacji promieni milimetrowych jest

SkWCz-punktura czyli naświetlanie punktów akupunktury emitorami RGA.

Praktycznie może ona w całości zastąpić tradycyjną igłową akupunkturę.

 

Naświetlać emitorami RGA można punkty aktywne także wychodząc z wyników pomiarów elektropunktury Voll’a,

co także jest skuteczne. Ale korzystać z tego aparatu może także każda gospodyni domowa, naświetlając promiennikami RGA, włączając program 2 lub 3, „tam gdzie boli” czyli bolesne punkty Achi lub napięciowe punkty spustowe mięśni (to mogą wykorzystywać manualni terapeuci i masażyści lub zwykli śmiertelnicy w domu, szukając spiętych obolałych ognisk mięśni). Także zwykły iksiński może naświetlić tam gdzie uwiera go choroba lub okresowa niedomoga, np. w okolicy wątroby czy żołądka po tradycyjnie polskim niezdrowym posiłku, albo na obolałe stawy czy miejsca urazów. W przypadkach klinicznie złożonych oczywiście przyda się kontakt z lekarzem, który zna aparat RGA w celu skuteczniejszego stosowania tego urządzenia, uzyskania dodatkowych rad i praktycznych wskazówek. Tym bardziej, że aparat RGA ma jeszcze jedną funkcję – nagrywania lub fiksacji na promiennikach aparatu informacji z chorych miejsc i produktów chorób oraz leków.

Ogólnie tę unikalną funkcję rosyjscy eksperci nazywają homeopatią elektroniczną. W wyniku takiego nagrywania bolesnych lub chorych miejsc czy patologicznych wydzielin-wydalin (krwi, stolca, moczu, ropy, plwociny ) powstaje utrwalone w emitorach RGA pole informacyjne choroby do stosowania leczniczego, czyli do odwracanie tej choroby W homeopatii takie leki informacyjne, wytworzone z produktów chorób, nazywamy nozodami. Promienniki RGA nagrywają nozody w postaci pola informacyjnego na kryształach indu, umocowanego w mikroprocesorze. W dalszej kolejności taką informacyjną autonozodę można przenieść na rozmaite nośniki wtórne celem zażywania ich, jako leki informatyczne, - może to być woda, nalewka spirytusowa, granulki sacharozy i inne. Najprościej można to zrobić każdemu, umocowując przy pomocy gumki na szklanym słoiku z wodą nagrany z polem informacyjnym choroby czy wydzieliny promiennik RGA na 20-30 min. Trafność tych nozod i właściwość można przetestować dostępnymi metodami, np. szeroko znanym i popularnym kinezjologicznym testem napięcia mięśniowego.

 

Ja wielokrotnie testowałem zarówno same kryształki jak i przeniesione z nich na granulki nozody metodą Cornelissewaną W homeopatii takie leki informacyjne, wytworzone z produktów chorób, nazywamy nozodami. Promienniki RGA nagrywają nozody w postaci pola informacyjnego na kryształach indu, umocowanego w mikroprocesorze. W dalszej kolejności taką informacyjną autonozodę można przenieść na rozmaite nośniki wtórne celem zażywania ich, jako leki informatyczne, - może to być woda, nalewka spirytusowa, granulki sacharozy i inne. Najprościej można to zrobić każdemu, umocowując przy pomocy gumki na szklanym słoiku z wodą nagrany z polem informacyjnym choroby czy wydzieliny promiennik RGA na 20-30 min.

 

Trafność tych nozod i właściwość można przetestować dostępnymi metodami, np. szeroko znanym i popularnym kinezjologicznym testem napięcia mięśniowego. Ja wielokrotnie testowałem zarówno same kryształki jak i przeniesione z nich na granulki nozody metodą Cornelissewaną na na aparacie Mora, metodą O’Mury oraz biosensorami i zawsze stwierdzałem pozytywny efekt promieniowania kryształków RGA i i wytworzonych z nich nozod. Moi pacjenci znają mięśniową metodę testowania O’Mury, dostępną dla każdego, i stosują ją przy każdym zażywaniu wszystkich leków i żywności. Nagrana nozoda z wydzieliny czy chorego bolesnego miejsca jest autonozodą w formie pranalewki, czyli nie potencjono Cornelissewaną, wiec, kto potrafi mógłby ją dodatkowo jeszcze spotencjonować by wzmóc jej działanie. Można też ustawiać emitor z informacją choroby na odpowiednich punktach czy receptorach, także strefach

Heda czy poprostu chorych, bolesnych, uwierających, potłuczonych miejscach albo też ranach na opatrunku, wtedy niepotencjonowana elektronozoda będzie działać jako homeopunktura, czyli promieniować  leczniczo w miejsca chorób odwróconym polem informacyjnym. Jak każde urządzenie innowacyjne RGA

stymuluje dużo kreatywności w zakresie terapii tą metodą. Stwierdzam, że nozody, zwłaszcza potencjonowane, powstałe przy pomocy tego urządzenia mają unikalną wartość leczniczą.

Uniwersalność terapii RGA polega na tym, ze stosować je mogą zarówno metodą bardziej celową wykwalifikowani lekarze czy fizjoterapeuci albo masażyści, ale także i zwykli śmiertelnicy we własnym domu i wszędzie to urządzenie okazuje się skuteczne i cenne. Polecam go mieć w każdej apteczce pierwszej pomocy, przede wszystkim w samochodzie i w podróży. Przydaje się ono bardzo w ratowaniu życia i zdrowia w stanach nagłych, więc jest na wyposażeniu sił specjalnych szeregu państw.

Na koniec też warto wspomnieć, że zanim umiejscowimy na szklanym słoiku nagrany z autonozodą żółty kryształek RGA – przed potencjonotym warto te wodę poddać strukturyzacji aparatem RGA, używając programu 3, a, żeby utrwalić nagraną z emitorów RGA autonozodę w wodzie, warto dodać do niej kilka kropli spirytusu i chronić przed światłem i promieniowaniem komórek i komputerów, np przy pomocy

folii aluminiowej.

 

Dr Leszek Podzierski


Odsyłam zainteresowanych Państwa do obszernego artykułu na temat tego urzadzenia ,jaki umieściłam w kwietniu tego 2012r.Jest tam bardzo dokładny opis działania i funkcji leczniczych aparatu RGA ,inaczej zwanego KWCZ.

http://vistafit.manifo.com/terapia-falami-milimetrowymiTagi wpisu: KWCZ, RGA
« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Lakomy wojciech 3:31, 14 czerwca 2016

    Prosze do mnie zadzwonic wojtek 608103408 jestem zainteresowany ty aparatem

    Odpowiedz
 

Wyszukiwarka

Czym jesteśmy truci 1/3-wędliny!!!!!
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych