Zabójcze szczepionki

Zabójcze szczepionki - promowane przez FIRMYDrukuj
Wpisał:Prof. Dorota Majewska  23.11.2011.

Zabójcze szczepionki - promowane przez FIRMY

 

Azja: niektóre szczepionki przeciw polio zabijają i okaleczają niemowlęta

Prof. Dorota Majewska

 

Rządy kilku krajów azjatyckich wykazały, ze szczepionki przeciw polio produkowane przez GAVI (międzynarodową firmę sponsorowaną przez Billa Gatesa) zabijają i okaleczają niemowlęta.  Kraje azjatyckie wycofują te szczepionki.  Wcześniej Bośnia i Hercegowina oskarżyła GAVI o zabicie szczepionkami wielu niemowląt w ich krajach.  Powinno sie sprawdzić, czy w Polsce nie stosuje się szczepionek GAVI.

http://therefusers.com/refusers-newsroom/government-inquiry-has-found-that-polio-vaccines-for-infants-funded-by-gates%e2%80%99-gavi-are-causing-deaths-and-disabilities-express-tribune/

Firma Merck, przyznała się do kryminalnej działalności i do spowodowania ponad 100 tysięcy zawałów serca i zabicia kilkudziesięciu tysięcy Amerykanów lekiem przeciwzapalnym vioxx.  Wczesne badania firmy wykazywały, że lek ten wywołuje zawały serca i zabija ludzi, mimo to z premedytacją został on wprowadzony na rynek.  Merck musi zapłacić ok. 1 miliarda $ odszkodowań ofiarom vioxxu i ich rodzinom.

http://therefusers.com/category/refusers-newsroom/

Żeby nadrobić straty,  Merck  przekupuje polityków i lekarzy,  żeby wymuszali szczepienie dzieci zabójczą szczepionką Gardasil (Silgard), która zawiera  wirusowe rakotwórcze DNA.  Szczepionka ta powoduje bezpłodność i zabiła już prawdopodobnie  od 1000 do 10 000 dziewcząt w USA (zgłoszono 104 zgony) i spowodowała ponad 2 miliony niepożądanych reakcji poszczepiennych. W USA już zaobserwowano niepokojący spadek rozrodczości wśród młodych kobiet, prawdopodobnie spowodowany przez Gardasil.  Teraz Merck "załatwił sobie", że będzie się zmuszać do szczepienia tą szczepionką także chłopców.

 
Własna strona internetowa za darmo - sprawdź