Omega 3+vit.E
Dla zdrowia układu krążenia i naczyń krwionośnych oraz kości i zębów


Zamówienia:

w sklepie internetowym, kliknij Omega 3+E
przez pocztę: basiabc@onet.eu
lub za pomocą formularza kontaktowego: 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *

 • usprawnia funkcje układu sercowo-naczyniowego
 • Omega 3 z wartościowego oleju rybnego
 • wpływa pozytywnie na przemiany biochemiczne warunkujące prawidłowe funkcjonowanie mózgu
 • z witaminą E dla zabezpieczenia Omegi 3 przed utlenianiem
 • jeszcze lepszy, świeży i owocowy smak popularnej pomarańczy z Florydy
 • innowacyjny system dozowania ułatwiający dawkowanie
 • łatwoprzyswajalne, płynna forma
 • z wyjątkową, zgłoszoną do patentu technologią mikro-micelizacji
 • z witaminą E dla zabezpieczenia Omegi 3 przed utlenianiem
 • jeszcze lepszy, świeży i owocowy smak popularnej pomarańczy z Florydy
 • innowacyjny system dozowania ułatwiający dawkowanie
 • łatwoprzyswajalne, płynna forma
 • z wyjątkową, zgłoszoną do patentu technologią mikro-micelizacji
 • NTC: zapewnia możliwie najlepszą resorpcję substancji
 • z lepszą biodostępnością dzięki płynnej micelarnej formie

Omega 3+E - kolejny produkt firmy Fit Line-chroniony 2 patentami,jedyna taka omega na świecie podana w formie micelarnej przez co wchłanialność jest na poziomie 96%,całkowity czas od zażycia do wchlonięcia wynosi od 4-7minut, przez co nie zalega i nie niszczy wątroby oraz nie złoguje się w stawach.Ma przyjemny zapach i smak-bez posmaku ryby,czy odbijania się.Najwyższa jakość produktu i bezpieczeństwo dzięki kontroli czystości składników wg GMP(certfikat ten posiadają wszystkie produkty tej firmy-ewenement w suplementacji)


Kwasy omega+ vitE=lepsze ukrwienie naczyń mięsnia sercowego,redukują częstotliwość bólów serca,zapobiegaja -skutecznie zawałom -dzięki formie micelarnej,polepszają przepływ krwi-"czyszczą "naczynia krwionośne,1-a porcja "uruchamia"300tyś.komórek w naszym mózgu-zwana jest dzięki temu dopalaczem na inteligencję,zwiększa objętość płuc,polepsza zaopatrzenie w tlen,chroni przed przedwczesnymi porodami.

Omega Fitline podnosi znacząco odporność ,ale najważniejsze jest to ,że jest skuteczna przy zwalczaniu objawów ADHD,ze względu na to,że uszczelniajac naczynia krwionośne poprawia przepływ krwi,a przez to wędrówkę tlenu do komórek mózgowych .

Na dodatek wzmacnia system nerwowy-jest odbudowywana struktura nerwów,dlatego rownież działa jak "dopalacz"ponieważ naprawione połączenia nerwowe zwiększają wydajność uczenia się


Najzdrowszy rodzaj tłuszczu.

Wielonienasycone kwasytłuszczowe typu Omega 3 to odkrycie ostatnich lat. Okazało się,że jest to najzdrowszy rodzaj tłuszczu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania praktycznie całego organizmu.


Tłuszcz typu OMEGA3 jest ważnym składnikiem m.in. błon komórkowych, mózgu, układu nerwowego, naczyń krwionośnych.

Praktycznie każdy człowiek Zachodu ma ogromne niedobory kwasów tłuszczowych Omega-3,ponieważ występują one w tych potrawach, których jemy bardzo mało - m.in. rybach i owocach morza oraz soi (NIE modyfikowanej genetycznie).


Niektóre korzyści ze stosowania FitLine Omegi 3

 • Jest zdrowa dla serca,krwi i naczyń krwionośnych

 • Pomaga oczyścić układ krwionośny ze złogów


 • Jest niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego

 • Działa profilaktycznie i wspomagająco na wiele procesów życiowych

Dlaczego powinniśmy uzupełniać OMEGA 3?

Najnowsze badania dowiodły,że ten szczególny rodzaj tłuszczu ma zasadnicze znaczenie dla komórek– jego brak powoduje poważne zaburzenia w ich funkcjonowaniu.Lecznicze właściwości oleju rybiego mają tak szeroki zakres, że mogłoby się to wydawać niedorzeczne, gdyby nie miało to podstaw naukowych.

Spożywanie kwasów tłuszczowych OMEGA 3 jest szczególnie ważne:

 • Dla kobiet w ciąży - w fazie tworzenia się u dziecka mózgu i układu nerwowego
 • Dla małych dzieci - gwarantuje dobry rozwój mózgu,układu nerwowego, przyczynia się do lepszej nauki, pamięci itd
 • W celach profilaktycznych

Nowe badania świadcząo tym, że kwasy tłuszczowe OMEGA-3 zapobiegają wystąpieniu raka sutka oraz mogą być stosowane jako lek na tę chorobę. W badaniach laboratoryjnych udowodniono, że kwasy tłuszczowe OMEGA-3 otrzymane z oleju lnianego lub z tłustych ryb, takich jak łosoś, morska odmiana okonia i makrela, hamują rozwój komórek rakowych.

Wykazano, że u kobiet z rakiem sutka stosunek zawartości tłuszczów "szkodliwych" - związków OMEGA-6, do tłuszczów"dobrych" - OMEGA-3, był 2 - 5 razy wyższy .

Dieta kobiet mieszkających w Azji, które znacznie rzadziej chorują na raka sutka niż kobiety w krajach zachodnich, jest o wiele bogatsza w produkty zawierające duże ilości kwasów tłuszczowych OMEGA-3 (ryby, owoce morza, soja niemodyfikowana genetycznie).

W gruczole piersiowym Amerykanek, które spożywają duże ilości tłuszczów zawierających szkodliwe związki OMEGA-6, występują one w znacznie większych ilościach niż OMEGA-3. U kobiet z Azji, jest odwrotnie, dominują związki OMEGA-3.

Informacja  fachowa o produkcie

Patent - technologa nanosolve NTC*

Firma PM International posługuje sięopatentowaną technologią, tzw. nanomicelizacja cząsteczek tłuszczów, czyli rozdrobnienie cząstek substancji tłuszczowych do poziomu porównywalnego z cząsteczkami tlenu.

Dzięki nanomicelizacji substancje tłuszczowe zawarte w preparatach FitLine rozpuszczają sie w wodzie, co powoduje, że ich przyswajalność wielokrotnie. Nanomicelizacja gwarantuje przyswajalność witaminA, D, E, K, beta karotenu, koenzymu Q10, kwasu tłuszczowego Omega3 i flawonoidów na poziomie bliskim 100%. Te same substancje wzwyłej postaci przyswajają się maksymalnie w 25%.

TEST - jak działa nanomicelizacja???

 • Weź kapsułkę dowolnej dostępnej na rynku OMEGI 3. Zróbza pomocą szpilki otwór i wyciśnij zawartość do szklanki zwodą.
 • Do drugiej szklanki z wodą wpuść kroplę FitLine OMEGI3+E.

"Zwykła" Omega 3 utworzy plamę tłuszczu,będzie pływać jak oko w rosole. FitLine OMEGA 3+E po kilkusekundach rozpuści się w wodzie, która zmętnieje. Jesteś świadkiem niewiarygodnego zjawiska - oto tłuszcz rozpuścił się wwodzie.

Jeżeli wiesz, że mechanizm przyswajaniazwiązów odżywczych w organizmie jest "oparty na wodzie", niemuszę tłumaczyć, że to właśnie ta OMEGA-3, która rozpuściła sięw wodzie będzie działała nieporównywalnie skuteczniej, boprzyswoi się prawie w 100% do organizmu.

Patent - NGP (nutrientgroup products)

Pewne składniki odżywcze działają lepiej,jeżeli są podane razem, niż gdy są przyjmowane osobno.Katalizatorem dla reakcji z OMEGĄ - 3 jest witamina E - tesubstancje podane razem działają lepiej niż osobno. Dlategopreparat FitLine Omega 3 + E to mieszanka obydwu substancji.

Najlepszy stosunek ceny do jakości

W każdej aptece możesz kupić kapsułkiOmega-3, w cenie kilkudziesięciu złotych za opakowanie. Omega-3 zawarta w kapsułkach jestprzyswajalna maksymalnie w 25%, podobnie jak każdy tłuszcz, a ito przy założeniu, że mamy zdrowe jelita i całkowicie sprawnąprzemianę materii.

FitLine OMEGA 3+E jestprzyswajalna niemal w 100%.

Uwzględniając przyswajalność, FiLine OMEGA3+E jest preparatem nie tylko skutecznym, ale również najtańszym.

 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych