Zyski ze szczepionek, zbrodnicze eksperymenty na ludziach, zanieczyszczenia szczepionek, ustawa podpisana.

2012-08-08 19:53:20, komentarzy: 0

 

Zyski z „pandemicznych” szczepionek
Zanieczyszczenia szczepionek
Zbrodnicze eksperymenty na ludziach
Prezydent podpisał totalitarną ustawę o przymusie szczepień
Z   e-maili od prof. dr hab. M.D.Majewskiej

Zyski z „pandemicznych” szczepionek

„W ciagu ostatnich dwóch dekad przemysł farmaceutyczny daleko odszedł od oryginalnego celu wynajdywania i produkowania nowych użytecznych leków. Teraz, będąc głównie maszyną marketingową do sprzedawania leków wątpliwej użyteczności, przemysł ten wykorzystuje swoje bogactwo i siłę do korumpowania każdej instytucji, która może stać na jego drodze, włącznie z Amerykańskim Kongresem, FDA, medycznymi centrami akademickimi, i samą profesją medyczną.„

Oto słowa wypowiedziane przez amerykańską lekarkę, uprzednią zasłużoną redaktor naczelną bardzo prestiżowego czasopisama medycznego „New England Journal of Medicine” z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym Harvarda. One najlepiej opisują okoliczności przyjęcia w Polsce totalitarnej ustawy o przymusowych szczepieniach.

Przemysł farmaceutyczny stał się dziś tak pazerny i zdenegenerowany, że uznał, iż nie opłaca się produkować leków dla ludzi naturalnie chorych, bo jest ich zbyt mało. Lepiej zatruwać szczepionkami ludzi zdrowych i zamieniać ich w chronicznie chorych. A jeśli przy okazji zabije się miliony, to należy to uznać za koszty biznesowe. Wystarczy zrobić proste obliczenie. Jeśli firma wyprodukuje szczepionkę na wymyśloną pandemię i przekupi decydentów do ich zakupienia za publiczne pieniądze i do podania ich miliardom ludzi, to zarobi na tym dziesiątki miliardów $. (Np. jeśli sprzeda 5 miliarów bezużytecznych „pandemicznych” szczepionek po 20$ za sztukę, to zarobi 100 miliardów). Nawet jeśli potem zapłaci za te przekręty kary wielkości 5 czy 10 miliarów , to i tak na czysto zostanie jej ok. min. 90 miliardów. I pomnóżmy to przez dziesiątki różnych szczepionek. Te gigantyczne zarobki dają temu biznesowi totalitarną władzę nad światem, która może okazać się znacznie bardziej zbrodnicza i ludobójcza niż nazim i stalinizm razem wzięte. To też w znaczym stopniu tłumaczy przyczyny obecnego kryzysu światowego.

Zanieczyszczenia szczepionek

Amerykańska rządowa Agencja Kontroli Żywności i Leków (FDA) wystosowała oficjalny list oskarżycielski do jednego z największych producentów szczepionek. Firma Sanofi jest oskarżana o skandalicznie zaniedbania w produkcji , brak sterylności, zanieczyszczenia produktów biologicznych materiałem bakteryjnym, grzybiczym , brak należytych kontroli produkcji , standardów etc.

To pokazuje w jak skandalicznych warunkach produkowane są szczepionki i inne preparaty biologiczne, które potem wstrzykiwane są niemowlętom , starszym dzieciom i dorosłym. Najprawdopodobniej analogiczna sytuacja występuje w innych firmach. Dlatego każde szczepienie jest grą w rosyjską ruletkę. Może okaleczyć lub zabić, albo nie, zależnie od szczęścia oraz ilości zanieczyszczeń w konkretnej dawce szczepionki – to w dodatku do toksyn, które dodaje się tam planowo, takich jak rtęć czy aluminium, oraz obecności patogennych wirusów, białek etc. Naprawdę nikt nie ma pojęcia co się znajduje w indywidualnej dawce wstrzykiwanej szczepionki. Co więcej, kontrole w USA ujawniły , że prawie 80 % szczepionek jest niewłaściwie przechowywanych w gabinetach lekarzy, co czyni je nieaktywnymi.

Zbrodnicze eksperymenty na ludziach

Osoby wątpiące w możliwie zbrodnicze działania rządów i organizacji medycznych powinny się zaznajomić na początek z poniższymi faktami. Teraz polski rząd i sejm dały prawne przyzwolenie na prowadzenie takich ekperymentów na polskich obywatelach wbrew ich woli. Teraz żadne szczepienie nie może być uznane za bezpieczne, bo nie wiadomo, co się za nimi kryje.

Prezydent podpisał totalitarną ustawę o przymusie szczepień

Właściwie należało tego oczekiwać.

Źródło:http://www.monitor-polski.pl

Kategorie wpisu: eugenika
« powrót

Dodaj nowy komentarz

 

Wyszukiwarka

Czym jesteśmy truci 1/3-wędliny!!!!!
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych