Sad Najwyższy Wielkiej Brytanii uniewinnia niesłusznie skazanego lakarza,krytykującego szczepienia .

2012-04-02 22:04:15, komentarzy: 0

Znany brytyjski Prof. John Walker-Smith, któremu (razem z drem Wakefieldem) skorumpowana brytyjska Naczelna Rada Medyczna odebrała licencję lekarską za to, ze śmiał opublikować razem z drem. Wakefieldem pracę naukową, w której zwrócili oni uwagę na związek autyzmu ze szczepieniami, został uznany przez Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii za niewinnego i bezpodstawnie i zniesławionego przez Radę Medyczną. Sąd uznał, że przesłuchania i postępowanie rady w stosunku do prof. Walkera było farsą spreparowaną przez producentów szczepionek oraz ludzi, którzy czerpią wielkie zyski z handlu szczepionkami. Celem tego ataku na Wakefielda i Walkera było ich profesjonalne zniszczenie za głoszenie prawdy naukowej opartej na własnych badaniach i zeznaniach rodziców. Atak rady medycznej i karteli farmaceutycznych na tych naukowców i lekarzy przypominał procesy stalinowskie, w których tysiące niewinnych ludzi skazywano na śmierć, oraz procesy inkwizycji.

Dr. Wakefield, który obecnie mieszka i pracuje naukowo w Teksasie, tez został profesjonalnie zniszczony i zniesławiony przez brytyjska rade medyczna oraz skorumpowanych redaktorów pisma Lancet. On również pozwał redaktorkę naczelną Lancetu oraz dziennikarza Briana Deer’a (atakującego najemnika firm farmaceutycznych) o zniesławienie i zniszczenie kariery. Miejmy nadzieje, ze i jemu uda sie wygrać i odzyskać honor, ojczyznę oraz utracony majątek. Miliony rodziców z uszkodzonymi przez szczepionki dziećmi stoją za nim murem.

Komentarz monitorpolski: Ręczę wam, ze będzie coraz więcej takich pozytywnych doniesień. Dominacja kompleksu militarno – przemysłowego szybko się kończy. Niedługo więcej napiszę na ten temat, chcę tu tylko dodać, że i w Polsce ludzie, którzy bezprawnie przejęli majątek czy też za pomocą “prawa” niszczyli

Chciał być uczciwy - został skazany na banicję

życie innych ludzi zostaną ukarani. W Polsce są też lekarze, którym podobnie do prof. Walkera-Smitha bezprawnie odebrano prawo wykonywania zawodu – jak np. dr Wojciech Serwatka z Białegostoku, który po ponad 5-letniej nagonce sądowo – medialnej musiał wyjechać z Polski by móc przeżyć.
Sprawa dr Serwatki była dość głośna dzięki publikacjom w “NIE” i “Gazecie Polskiej”. Podejrzewam, że gdyby te media nie zajęły się uczciwie tą sprawą, to dr Serwatka by już nie żył – zresztą był wielokrotnie pobity i aresztowany. Jeszcze jak pracowałem dla Misji Specjalnej, umówiliśmy się z nim w Warszawie. Na godzinę przed spotkaniem dr Serwatkę aresztowano!
Sprawa jest bardzo skomplikowana, mogę tu tylko dodać, że dr Serwatka ujawnił m.in. aferę z tiopentalem, którym podobnie jak w Łodzi pawulonem prawdopodobnie mordowano pacjentów w Białymstoku. Jeden ze znanych dziennikarzy ma dowody na zabójstwo 22 pacjentów, jednak boi się z tym wychodzić na światło dzienne. W międzyczasie TVN wyprodukowała bezprzykładne reportaże dyskredytujące odważnego doktora, robiąc z niego potwora. Reportaże oczywiście były nagradzane, co świadczy o kompleksowości działania tego całego systemu niszczenia ludzi. Dr Serwatka wygrał zresztą serię spraw sądowych z nieuczciwymi mediami. Te zareagowały tylko w ten sposób, że zwolniły dziennikarzy, którzy wykonali zadanie zdyskredytowania lekarza.
Niestety, ten nasz system “ochrony zdrowia” i “mediów”, został przejęty przez mafię. Formalnie dr Serwatka został pozbawiony praw wykonywania zawodu dlatego, że zorganizował prowokację policyjną wobec swojego szefa docenta H. Prowokacja się udała, doc. H. łyknął 5 tysięcy, policja wtargnęła i go aresztowała. Teraz, po latach zmagań okazuje się, że to dr Serwatka jest winien, a doc. H. został uniewinniony!
Miejmy nadzieję, że i ta afera już niedługo ujrzy światło dzienne i zajmą się nią służby międzynarodowe.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 

Wyszukiwarka

Czym jesteśmy truci 1/3-wędliny!!!!!
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych