Europejskie prawo zagraża zasadom wolnego wyboru zdrowej żywności

2012-04-26 23:02:01, komentarzy: 0

Zaprotestuj przeciwko nowemu prawu!

Nowe europejskie prawo wymaga, by wszystkie oświadczenia dotyczące korzyści zdrowotnych i żywieniowych, wynikających ze spożywania żywności były poddane ocenie.
Z tego też powodu, informacje znajdujące się na produktach spożywczych lub suplementach diety, jak również zalecenia typu „wapń jest dobry dla kości” umieszczone na mleku lub „dobre dla serca” znajdujące się na opakowaniu produktów zawierających kwasy Omega-3 — będą musiały uzyskać pozwolenie.

Należy się cieszyć, że istnieją reguły chroniące nas przed produktami wprowadzającymi w błąd, jakkolwiek, nowe prawo europejskie w swoich sztywnych założeniach, doprowadzi do usunięcia większości zaleceń zdrowotnych z żywności. Prawo to zakłada, że zalecenia zdrowotne umieszczane na produktach spożywczych muszą uzyskać taką samą akceptację jak te na lekach.
Założenia te nie są odpowiednie dla produktów spożywczych i suplementów diety, które mają wspomagać zdrowie i zapewnić nam dobrą kondycję, a nie leczyć. Rezultatem wejścia w życie nowego prawa europejskiego na temat oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych, będzie zakaz umieszczania na żywności i suplementach diety wszelkich informacji na temat ich korzyści zdrowotnych. W efekcie tego, opakowania nie będą zawierały żadnych wskazań zdrowotnych dotyczących danego produktu. Czy będziemy wtedy w stanie dokonać wyboru i podjąć właściwą decyzję o zakupie produktów spożywczych i suplementów korzystnych dla naszego zdrowia?

21 kwietnia Parlament Europejski będzie debatował i głosował za lub przeciw nowemu prawu europejskiemu. Petycją tą zwracamy się do Członków Parlamentu Europejskiego o ponowne rozważenie konsekwencji wejścia w życie nowego prawa na temat oświadczeń zdrowotnych i żywieniowych.

Złóż swój podpis pod petycją pod adresem:
http://www.sup.nl/petition/po.php
Nie zastanawiaj się czy to podpisać czy nie, jeśli zależy Ci na wolności wyboru i prawdzie.

komentarz monitorpolski:
Tego typu “praw” należy się spodziewać więcej, bowiem pod płaszczykiem ochrony naszego zdrowia, wrogowie ludzkości – bankierska mafia zwana czasem kartelem farmaceutyczno – przemysłowo – wojskowym ma jeden cel: wymordować większość ludności świata. Zanim jednak przystąpi do użycia tzw. hard kill weapons – broni zabijającej od razu, na miejscu (strzał w tył głowy, lub śmiertelny elektrowstrząs), a także  broni twardej masowego rażenia, w postaci broni biologicznej (wąglik, ebola, ptasia grypa i inne “odkrycia” laboratoriów Rockefellera), chemicznej czy serii maszynowych i bomb ze zdalnie sterowanych samolotów (drony), musi społeczeństwo najpierw osłabić.

Silne i zorientowane w zagrożeniu społeczeństwo jest praktycznie nie do zniszczenia – tylko ludzie podatni na sugestie medialne, z osłabionym zdrowiem psychicznym i fizycznym, mogą byś manipulowani i sterowani by bez słowa poddać się eutanazji za pomocą szczepionek i morderczych leków.
Zuważmy, że eskalacja kartelu przyspiesza z każdej strony – w Anglii debatuje się już nad oficjalnym mordowaniem dzieci do lat 3 (jako aborcja “niechcianych), pod hasłem równości gejowskiej zaczyna się promować pedofilię – by ją w końcu zalegalizować, najbardziej atakowana jest młodzież, której jako normę wpaja się dewiacyjne zachowania, uczy szpiclowania i donoszenia, uodparnia na grozę śmierci grami komputerowymi, by potem mieć ją do dyspozycji jako armię zimnokrwistych morderców.
Cywilizacja Śmierci, przed którą tak mocno ostrzegał Papież Jan Paweł II pod koniec swojego życia, zaczyna przejmować każdy aspekt naszego życia.

Nie łudźmy się, pozbawienie nas zdrowej żywności, przez wprowadzenie zabójczego GMO czy blokada naturalnych sposobów leczenia oraz zapobiegania chorobom są elementami LUDOBÓJSTWA. Niczym się to nie różni od nazistowskich komór śmierci, jest tylko bardziej wyrafinowane i tak stworzone by ci nieludzcy gangsterzy nie zostali przyłapani na gorącym uczynku. Zmieniane jest też prawo – w USA np. nie można już pozwać do sądu firmy farmaceutycznej za uszczerbek na zdrowiu spowodowanym szczepionką!
A rodzice są przecież zmuszani do szczepienia swoich dzieci preparatami, które w większości zamiast pomagać, niszczą trwale ich zdrowie.
Czy wiesz, że co 50-te dziecko płci męskiej w USA jest chore na autyzm! Kiedyś w ogóle nie znano tego typu schorzenia. czy wiesz, że zachorowanie dzieci na niektóre rodzaje raka wzrosło w stosu00-krotnie? Podobnie jest z rakiem piersi, który dziesiątkuje kobiety.

Jeśli nadal uważasz, że są to bzdury i że przemysł farmaceutyczny ma na celu nasze zdrowie, to poproś doktora o ulotkę dołączaną do szczepionki i zobacz co tam jest napisane. Zrób to jak najszybciej, bo nowe przepisy pozwolą już się nie troszczyć o ostrzeżenia na truciźnie, że zabija. Będą nam sprzedawać arszenik jako przyprawę do zup!

 

Źródło:newworldorder.com.pl

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 

Wyszukiwarka

Czym jesteśmy truci 1/3-wędliny!!!!!
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych